Shitet Hotel te Rana e Hedhun, Shëngjin

Beds: 4
Baths: 1
220 m2

Overview

🏨 Shitet Hotel te Rana e Hedhun, Shëngjin❗️

📍Hoteli ndodhet ne ane te rruges se ranes se hedhun, me 5 kate i cili perbehet nga 8 Apartamente (4 jane 1+1 dhe 4 jane 2+1), ka dy ambiente sherbimi, bar kafe dhe nje Market.

⭕️ Te gjitha ambjentet (apartamentet dhe njesite) jane te arreduara.

📜 Objekti eshte ndertuar ne vitin 2021 dhe eshte me dokumenta hipotekore.

Details

 • Property ID:
  HZ38
 • Lot area (sqft):
  220 m2
 • Home area (sqft):
  180 m2
 • Lot dimensions:
  5x35x20
 • Rooms:
  5
 • Beds:
  4
 • Baths:
  1
 • Year built:
  1995
 • Status:

Be the first to review “Shitet Hotel te Rana e Hedhun, Shëngjin”

Rating